Чому не варто економити на вхідних дверях?

Вхідні двері – це «візитівка» будь-якого помешкання. На них покладена надзвичайно важлива функція: захист оселі та її мешканців від непроханих гостей. Дешеві та ненадійні двері без проблем піддаються злому: шахраям та злочинцям буде легко потрапити в вашу квартиру. Саме тому до вибору вхідних дверей варто підійти з максимальною відповідальністю: уважно оглянути дверне полотно, поцікавитися, з якого матеріалу воно виготовлене, переконатися у функціональності та надійності усіх замків. Хороші вхідні двері у Львові не можуть коштувати занадто дешево, детально тут. Зазвичай, дуже низька ціна свідчить про таку ж якість. Наприклад, якщо вам пропонують підробку, видаючи її за продукцію відомого у світі бренда, або ж якщо ви купуєте двері в ненадійному магазині. Тому давайте розглянемо, якими мають бути надійні вхідні двері, та на що варто звернути увагу, обираючи їх.

Вибираємо вхідні двері без помилок

Потрапивши до магазину дверей, будь хто розгубиться: асортимент продукції розширюється з кожним роком. Звичайно ж, це позитивна тенденція – є можливість знайти ідеальний варіант для свого дому. Але, з іншого боку, великий вибір може збити з пантелику.

Тому запам’ятайте:

  • Найкращі матеріали для вхідних дверей – це дерево та сталь. Останній матеріал, звісно ж, є більш надійним та міцним. Стальні двері точно не вдасться вибити – такою силою людина попросту не наділена. Краще, коли профіль дверей виготовлений із цільного листа сталі – тоді вони будуть ще міцнішими.
  • Стальні двері не дорівнюють броньованим. Часто, недобросовісні продавці намагаються запропонувати звичайні двері зі сталі під виглядом броньованих. Не поспішайте вірити на слово: попросіть, щоб вам показали відповідний сертифікат, в якому буде зазначена така інформація.
  • Два замки на дверях – гарантія безпеки. Обирайте двері, на яких одразу встановлені циліндричний та сувальдний замки. Зламати таку конструкцію буде практично неможливо.
  • Не варто економити на фурнітурі. Петлі, ручки та навіть вічко, мають бути дуже якісними – інакше найближчим часом виникне потреба в заміні дверної фурнітури.
  • Варто довіряти перевіреним магазинам. Звичайно ж, купити вхідні двері на маленькому ринку на окраїні міста – приваблива ідея, але якість такої продукції у більшості випадків, не така вже й хороша. Краще звернутися в кваліфіковані салони. Наприклад, в «Центр Дверей». Там вам запропонують чудові варіанти та з радістю допоможуть вибрати.

Багато господарів хоче також зекономити на установці вхідних дверей, мовляв, і сам впораюсь. Але краще довірити цю справу професіоналам: так ви можете бути впевненими в надійності усієї конструкції.

Loading...